Şanlıurfa’nın Suruç ilçesinde kesinleşmiş hapis cezası bulunan firari hükümlü yakalandı. İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, aranan şüphelilere yönelik çalışmalarını sürdürüyor. Uyuşturucu imal ve ticareti suçundan hakkında 3 yıl 4 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan E.İ. yakalandı ve cezaevine teslim edildi. Ayrıca, 4 farklı suçtan aranan M.T. ise gözaltına alındı ve emniyetteki işlemleri devam ediyor.